Autorzy:Marcin Kurczab, Elżbieta Kurczab, Elżbieta Świda
Wydawnictwo:Oficyna Edukacyjna Krzysztof Pazdro
Rok wydania:2012
W cenie 1 litra benzyny koszt wyprodukowania 4.63 gwiazdek na podstawie 8 opinii

W cenie 1 litra benzyny koszt wyprodukowania

1Zadanie
2Zadanie
3Zadanie
4Zadanie
To rozwiązanie również znajduje się na naszej stronie!

uzyskaj dostęp do tego oraz setek innych zadań, które dla Was rozwiązaliśmy