Autorzy:Jerzy Chodnicki , Mirosław Dąbrowski , Agnieszka Pfeiffer
Wydawnictwo:WSiP
Rok wydania:2014
Za 1,5 kg pomidorów zapłacono 7,35 zł. Kilogram4.56 gwiazdek na podstawie 9 opinii

Za 1,5 kg pomidorów zapłacono 7,35 zł. Kilogram

8Zadanie
9Zadanie
10Zadanie
11Zadanie
12Zadanie
13Zadanie
14Zadanie

`7,35: 1,5= 7 35/100 : 1 1/2= 7 7/20 : 3/2= 147/20 * 2/3= 49/10 * 1/1= 4,9`

Odpowiedź:

B.