Autorzy:Chodnicki Jerzy, Dąbrowski Mirosław, Pfeiffer Agnieszka
Wydawnictwo:WSiP
Rok wydania:2014
Pani Zyskowska kupowała wędlinę4.5 gwiazdek na podstawie 8 opinii

Jeśli 0,3kg kosztuje 6,60zł, to kilogram kosztuje:

6,6zł:0,3=66zł:3=22zł

Odp. D.