Autorzy:Praca zbiorowa
Wydawnictwo:Operon
Rok wydania:2014
Marek kupił 2 kg pomarańczy po a zł za kilogram, i 4 kg mandarynek po b zł 4.67 gwiazdek na podstawie 6 opinii

Marek kupił 2 kg pomarańczy po a zł za kilogram, i 4 kg mandarynek po b zł

4Zadanie
5Zadanie
6Zadanie
7Zadanie
To rozwiązanie również znajduje się na naszej stronie!

uzyskaj dostęp do tego oraz setek innych zadań, które dla Was rozwiązaliśmy