Matematyka
 
Matematyka z plusem 6. Liczby i wyrażenia algebraiczne cześć I (Zeszyt ćwiczeń)
 
Autorzy: Z. Bolałek, M.Dobrowolska, M.Jucewicz, A.Demby, A.Sokołowska, P.Zarzycki
Wydawnictwo: GWO
Rok wydania: 2016
W powyższej tabeli podano ceny produktów za 1kg. Oblicz ile kosztuje 3.82 gwiazdek na podstawie 22 opinii

W powyższej tabeli podano ceny produktów za 1kg. Oblicz ile kosztuje

1 Zadanie
2 Zadanie
3 Zadanie
To rozwiązanie również znajduje się na naszej stronie!

uzyskaj dostęp do tego oraz setek innych zadań, które dla Was rozwiązaliśmy