Matematyka
 
Matematyka z plusem 6. Liczby i wyrażenia algebraiczne cześć I (Zeszyt ćwiczeń)
 
Autorzy: Z. Bolałek, M.Dobrowolska, M.Jucewicz, A.Demby, A.Sokołowska, P.Zarzycki
Wydawnictwo: GWO
Rok wydania: 2014
Ile kosztuje 1kg każdego z wymienionych towarów? 4.41 gwiazdek na podstawie 17 opinii

Ile kosztuje 1kg każdego z wymienionych towarów?

8 Zadanie
9 Zadanie
10 Zadanie
11 Zadanie

Węgiel : 

 

 

 

Jagody : 

   

 

 

 Szynka : 

   

 
     

 

Cukier wanilinowy: 

 

 
       

 

Masło : 

 

 
   

 

Polędwica :

 

  
 

 

Cement : 

 

 

Kawa :