Matematyka
 
Matematyka wokół nas 4 (Podręcznik)
 
Autorzy: Helena Lewicka, Marianna Kowalczyk
Wydawnictwo: WSiP
Rok wydania: 2015
Ile kosztuje 1 t ziemniaków po 1,1 zł za 1 kg 4.5 gwiazdek na podstawie 8 opinii

Ile kosztuje 1 t ziemniaków po 1,1 zł za 1 kg

1 Zadanie
2 Zadanie
3 Zadanie
"To zadanie wkrótce pojawi się na stronie!"