Matematyka
 
Matematyka wokół nas 4 (Podręcznik)
 
Autorzy: Helena Lewicka, Marianna Kowalczyk
Wydawnictwo: WSiP
Rok wydania: 2015
Ananas kosztuje 8 zł, 1 kg gruszek 4 zł, a 1 kg jabłek 3 zł 50 gr 4.4 gwiazdek na podstawie 5 opinii

Ananas kosztuje 8 zł, 1 kg gruszek 4 zł, a 1 kg jabłek 3 zł 50 gr

1 Zadanie
2 Zadanie
3 Zadanie
4 Zadanie
5 Zadanie
6 Zadanie
7 Zadanie
8 Zadanie
To rozwiązanie również znajduje się na naszej stronie!

uzyskaj dostęp do tego oraz setek innych zadań, które dla Was rozwiązaliśmy

Lub wykup to zadanie