Matematyka
 
Matematyka wokół nas 5. Zeszyt ćwiczeń część 2 (Zeszyt ćwiczeń)
 
Autorzy: Lewicka Helena Kowalczyk Marianna
Wydawnictwo: WSiP
Rok wydania: 2010
Pani Joasia kupiła 220 g sera i zapłaciła 14,30 zł. Ile kosztuje 1 kg tego sera? 4.44 gwiazdek na podstawie 9 opinii

Pani Joasia kupiła 220 g sera i zapłaciła 14,30 zł. Ile kosztuje 1 kg tego sera?

4 Zadanie
5 Zadanie
6 Zadanie
7 Zadanie
To rozwiązanie również znajduje się na naszej stronie!

uzyskaj dostęp do tego oraz setek innych zadań, które dla Was rozwiązaliśmy

Lub wykup to zadanie