Matematyka
 
Matematyka wokół nas 6. Zeszyt ćwiczeń Cz.2 (Zeszyt ćwiczeń)
 
Autorzy: Helena Lewicka, Marianna Kowalczyk
Wydawnictwo: WSiP
Rok wydania: 2014

Babcia Janka robiła z masła kostki w kształcie prostopadłościanu

14 Premium
Kopiuj link
To rozwiązanie również znajduje się na naszej stronie!

uzyskaj dostęp do tego oraz setek innych zadań, które dla Was rozwiązaliśmy

Lub wykup to zadanie
Uzupełnij tabelkę 4.62 gwiazdek na podstawie 13 opinii

Uzupełnij tabelkę

15 Premium
Kopiuj link
To rozwiązanie również znajduje się na naszej stronie!

uzyskaj dostęp do tego oraz setek innych zadań, które dla Was rozwiązaliśmy

Lub wykup to zadanie

Jaka jest cena 1 kg masła babci Janki

16 Zadanie
Kopiuj link
Oceń to zadanie

Wiemy, że sąsiedzi kupili 1,4 kg masła i zapłacili 28zł.

 

 

 

 

 

 

 

Odpowiedź: Cena 1kg masła babci Janki wynosi 20 zł.

Ile trzeba zapłacić za 2 kostki masła babci Janki

17 Premium
Kopiuj link
To rozwiązanie również znajduje się na naszej stronie!

uzyskaj dostęp do tego oraz setek innych zadań, które dla Was rozwiązaliśmy

Lub wykup to zadanie