Matematyka
 
Matematyka wokół nas 6. Zeszyt ćwiczeń Cz.2 (Zeszyt ćwiczeń)
 
Autorzy: Helena Lewicka, Marianna Kowalczyk
Wydawnictwo: WSiP
Rok wydania: 2014
Cena 1 m² mieszkania z ogłoszenia jest równa 4.47 gwiazdek na podstawie 15 opinii

Cena 1 m² mieszkania z ogłoszenia jest równa

Na początek Zadanie
1 Zadanie
2 Zadanie
3 Zadanie

230400zł:72=3200zł

Prawdziwa jest odpowiedź C