Matematyka
 
Matematyka wokół nas 1. Zeszyt ćwiczeń cz. 2 - ukr (Zeszyt ćwiczeń)
 
Autorzy: Opracowanie zbiorowe
Wydawnictwo: WSIP
Rok wydania: 2011
Kilogram cukierków kosztuje x złotych, a kilogram ciastek y złotych 4.5 gwiazdek na podstawie 10 opinii

Kilogram cukierków kosztuje x złotych, a kilogram ciastek y złotych

4 Zadanie
5 Zadanie
6 Zadanie
7 Zadanie
8 Zadanie
To rozwiązanie również znajduje się na naszej stronie!

uzyskaj dostęp do tego oraz setek innych zadań, które dla Was rozwiązaliśmy

Lub wykup to zadanie