Matematyka
 
Matematyka wokół nas 1. Zeszyt ćwiczeń cz. 2 - ukr (Zeszyt ćwiczeń)
 
Autorzy: Opracowanie zbiorowe
Wydawnictwo: WSIP
Rok wydania: 2011
Obiad dwudaniowy bez deseru kosztuje x złotych, a z deserem jest o 1,50zł droższy 4.22 gwiazdek na podstawie 9 opinii

Obiad dwudaniowy bez deseru kosztuje x złotych, a z deserem jest o 1,50zł droższy

3 Zadanie
4 Zadanie
5 Zadanie
To rozwiązanie również znajduje się na naszej stronie!

uzyskaj dostęp do tego oraz setek innych zadań, które dla Was rozwiązaliśmy

Lub wykup to zadanie