Matematyka
 
Matematyka wokół nas 1. Zeszyt ćwiczeń cz. 2 - ukr (Zeszyt ćwiczeń)
 
Autorzy: Opracowanie zbiorowe
Wydawnictwo: WSIP
Rok wydania: 2011
Mama kupiła 2kg jabłek w cenie po x zł za kg oraz 3kg jabłek o 1,30zł droższych 4.22 gwiazdek na podstawie 9 opinii

Mama kupiła 2kg jabłek w cenie po x zł za kg oraz 3kg jabłek o 1,30zł droższych

6 Zadanie
7 Zadanie
8 Zadanie
To rozwiązanie również znajduje się na naszej stronie!

uzyskaj dostęp do tego oraz setek innych zadań, które dla Was rozwiązaliśmy

Lub wykup to zadanie