Matematyka
 
Matematyka wokół nas 3 (Zbiór zadań)
 
Autorzy: Podobińska Barbara, Przetacznik-Dąbrowa Teresa
Wydawnictwo: WSiP
Rok wydania: 2013
1 kg świeżego tuńczyka kosztuje 75 zł. Przy zakupie nie mniej niż 3 kg otrzymujemy 10% rabatu 4.67 gwiazdek na podstawie 9 opinii

1 kg świeżego tuńczyka kosztuje 75 zł. Przy zakupie nie mniej niż 3 kg otrzymujemy 10% rabatu

17 Zadanie
18 Zadanie
19 Zadanie
20 Zadanie
21 Zadanie
22 Zadanie
23 Zadanie
24 Zadanie
25 Zadanie
26 Zadanie
To rozwiązanie również znajduje się na naszej stronie!

uzyskaj dostęp do tego oraz setek innych zadań, które dla Was rozwiązaliśmy

Lub wykup to zadanie