Matematyka
 
Matematyka wokół nas 3 (Zbiór zadań)
 
Autorzy: Podobińska Barbara, Przetacznik-Dąbrowa Teresa
Wydawnictwo: WSiP
Rok wydania: 2013
Cena 1 kg bananów była o 2,10 zł wyższa od ceny 1 kg jabłek. 4.5 gwiazdek na podstawie 8 opinii
"To zadanie wkrótce pojawi się na stronie!"