Matematyka
 
Matematyka z plusem 5.Liczby Całkowite i Ułamki. Zeszyt ćwiczeń cz. 2 (Zeszyt ćwiczeń)
 
Autorzy: M.Dobrowolska, A. Szulc
Wydawnictwo: GWO
Rok wydania: 2013
Kilogram jabłek kosztuje 2,60 zł, a kilogram gruszek kosztuje 4,40 zł 3.9 gwiazdek na podstawie 21 opinii

Kilogram jabłek kosztuje 2,60 zł, a kilogram gruszek kosztuje 4,40 zł

20 Zadanie
21 Zadanie
22 Zadanie
23 Zadanie
24 Zadanie
UWAGA! Oglądasz starą wersję książki. *Kilknij tutaj aby zobaczyć nową.*
To rozwiązanie również znajduje się na naszej stronie!

uzyskaj dostęp do tego oraz setek innych zadań, które dla Was rozwiązaliśmy

Lub wykup to zadanie