Matematyka
 
Matematyka wokół nas 5 (Podręcznik)
 
Autorzy: Helena Lewicka, Marianna Kowalczyk
Wydawnictwo: WSiP
Rok wydania: 2016
1 kg szynki kosztuje 24,50 zł. Ile kosztuje 20 dag takiej szynki 4.75 gwiazdek na podstawie 12 opinii
To rozwiązanie również znajduje się na naszej stronie!

uzyskaj dostęp do tego oraz setek innych zadań, które dla Was rozwiązaliśmy