Matematyka
 
Matematyka wokół nas 5 (Podręcznik)
 
Autorzy: Helena Lewicka, Marianna Kowalczyk
Wydawnictwo: WSiP
Rok wydania: 2016
Ile Ania zapłaciła za 3,4 kg jabłek, jeżeli 1 kg jabłek kosztuje 4,75 zł 4.6 gwiazdek na podstawie 10 opinii
To rozwiązanie również znajduje się na naszej stronie!

uzyskaj dostęp do tego oraz setek innych zadań, które dla Was rozwiązaliśmy

Lub wykup to zadanie