Matematyka
 
Matematyka z pomysłem 5. Zeszyt ćwiczeń część 2 (Zeszyt ćwiczeń)
 
Autorzy: Barbara Dubiecka-Kruk, Piotr Piskorski, Anna Dubiecka, Ewa Malicka
Wydawnictwo: WSiP
Rok wydania: 2015
Jeden kilogram wędliny kosztuje 4.2 gwiazdek na podstawie 5 opinii

Jeden kilogram wędliny kosztuje

20 Zadanie
21 Zadanie
22 Zadanie

 

 

Obliczamy, ile kosztuje taka ilość wędliny: