Matematyka
 
Matematyka wokół nas 4. Zeszyt ćwiczeń część 1 (Zeszyt ćwiczeń)
 
Autorzy: Helena Lewicka, Marianna Kowalczyk
Wydawnictwo: WSiP
Rok wydania: 2015
Oblicz, ile razy... 4.5 gwiazdek na podstawie 8 opinii

 

 

Duże opakowanie waży 4 razy więcej . 

 

Bardziej opłaca się duże opakowanie, ponieważ 4 małe kosztuja 24,8 zł a duż e 20,2 zł