Matematyka
 
Sprawdzian na 100%. Repetytorium szóstoklasisty (Podręcznik)
 
Autorzy: Hanna Jaku, Elżbieta Rzepecka, Barbara Stryczniewicz
Wydawnictwo: Nowa Era
Rok wydania: 2014
Jeden kilogram jabłek w osiedlowym sklepie spożywczym kosztuje 3 zł 4.38 gwiazdek na podstawie 8 opinii

Jeden kilogram jabłek w osiedlowym sklepie spożywczym kosztuje 3 zł

6 Zadanie
7 Zadanie
8 Zadanie
9 Zadanie
To rozwiązanie również znajduje się na naszej stronie!

uzyskaj dostęp do tego oraz setek innych zadań, które dla Was rozwiązaliśmy

Lub wykup to zadanie