Matematyka
 
Matematyka z plusem 3. Zeszyt ćwiczeń (Zeszyt ćwiczeń)
 
Autorzy: Dobrowolska Małgorzata, Jucewicz Marta, Karpiński Marcin
Wydawnictwo: GWO
Rok wydania: 2013
Wafelki kosztują 1,99 zł, batony - 2,45 zł, a lizaki - 1,15 zł. Zaznacz zestawy słodyczy, które możesz kupić (...) 4.5 gwiazdek na podstawie 6 opinii

Wafelki kosztują 1,99 zł, batony - 2,45 zł, a lizaki - 1,15 zł. Zaznacz zestawy słodyczy, które możesz kupić (...)

1 Zadanie
2 Zadanie
3 Zadanie
4 Zadanie
5 Zadanie
To rozwiązanie również znajduje się na naszej stronie!

uzyskaj dostęp do tego oraz setek innych zadań, które dla Was rozwiązaliśmy

Lub wykup to zadanie