Matematyka
 
Matematyka wokół nas 6 (Podręcznik)
 
Autorzy: Helena Lewicka, Marianna Kowalczyk
Wydawnictwo: WSiP
Rok wydania: 2014
O ile droższy był 1 kg rodzynków od 1 kg ryżu? 4.44 gwiazdek na podstawie 9 opinii

O ile droższy był 1 kg rodzynków od 1 kg ryżu?

1 Zadanie
2 Zadanie
3 Zadanie
4 Zadanie
5 Zadanie
6 Zadanie
To rozwiązanie również znajduje się na naszej stronie!

uzyskaj dostęp do tego oraz setek innych zadań, które dla Was rozwiązaliśmy