Matematyka
 
Matematyka wokół nas 2. Zeszyt ćwiczeń cz. 1 (Zeszyt ćwiczeń)
 
Autorzy: Podobińska Barbara, Przetacznik-Dąbrowa Teresa
Wydawnictwo: WSiP
Rok wydania: 2013
Kasia kupiła x kg jabłek w cenie 4,50 zł za kilogram i y kg śliwek w cenie 3 zł za kilogram. Jola kupiła 4,5 kg jabłek w cenie x 4.6 gwiazdek na podstawie 5 opinii

Kasia kupiła x kg jabłek w cenie 4,50 zł za kilogram i y kg śliwek w cenie 3 zł za kilogram. Jola kupiła 4,5 kg jabłek w cenie x

3 Zadanie
4 Zadanie
5 Zadanie
To rozwiązanie również znajduje się na naszej stronie!

uzyskaj dostęp do tego oraz setek innych zadań, które dla Was rozwiązaliśmy

Lub wykup to zadanie