Matematyka
 
Matematyka z plusem 5. Liczby Całkowite i Ułamki. Zeszyt ćwiczeń cz. 1 (Zeszyt ćwiczeń)
 
Autorzy: Bolałek Zofia, Dobrowolska Małgorzata, Mysior Adam, Wojtan Stanisław
Wydawnictwo: GWO
Rok wydania: 2015
Za 2 3/5 kg bananów mama zapłaciła 13 zł. Ile kosztował 1 kg bananów? 4.82 gwiazdek na podstawie 11 opinii

Za 2 3/5 kg bananów mama zapłaciła 13 zł. Ile kosztował 1 kg bananów?

9 Zadanie
10 Zadanie
11 Zadanie
12 Zadanie
13 Zadanie
UWAGA! Oglądasz starą wersję książki. *Kilknij tutaj aby zobaczyć nową.*
To rozwiązanie również znajduje się na naszej stronie!

uzyskaj dostęp do tego oraz setek innych zadań, które dla Was rozwiązaliśmy

Lub wykup to zadanie